Niespotykane w historii obecne tempo rozwoju techniki i technologii, które dotyczy również w znacznym stopniu dziedzin związanych z telekomunikacją, wymaga stałego doskonalenia się i uzupełniania posiadanej wiedzy przez kadry techniczne.

     Wiodące firmy produkcyjne, w tym firma KRONE oferują coraz nowsze, bardziej zaawansowane i podążające za najnowszymi trendami, a niejednokrotnie wyprzedzające je rozwiązania konstrukcyjne.

     W związku z powyższym firma UNITEL jako autoryzowany przedstawiciel firmy KRONE proponuje swoim klientom bezpłatne ogólne prezentacje oraz szkolenia dotyczące osprzętu posiadanego w ofercie handlowej, ze szczególnym uwzględnieniem nowości. W celu ustalenia terminu takiej prezentacji prosimy o kontakt telefoniczny.

     Niektóre zagadnienia wymagają bardziej profesjonalnego przygotowania od osób mających zajmować się projektowaniem i wykonawstwem konkretnych instalacji. Tak jest w przypadku systemu okablowania strukturalnego. Dla firm mających zamiar wykonywanie sieci strukturalnych w systemie KRONE PremisNET z możliwością udzielania 20-letniej gwarancji proponujemy odpłatne szkolenia certyfikacyjne organizowane w siedzibie firmy C&C Partners Telecom w Lesznie lub w Warszawie.